CZAS START!

W naszych głowach od dawnych lat pojawiał się pomysł założenia działalności, która połączyła by nasze wspólne pasje. Tak o to nadszedł taki dzień jak ten, w którym piszemy pierwszy post pod szyldem „Wytwórnia Sportu”.

Chcemy naszą pasje przekazywać innym i rozwijać sport w każdej grupie wiekowej, gdyż sądzimy że nigdy nie jest za późno na sport.

Chcemy cały czas się rozwijać by móc oferować Wam wysoką jakość i szereg nowych inicjatyw.

Kim jesteśmy ?

Osobami z tak zwana „zajawką” do sportu, związani z nim od dziecka.

Co robimy ?

Organizujemy imprezy, szkolimy i przekazujemy doświadczenie i wiedzę zdobyta na przestrzeni lat. Wyczekujcie wkrótce informacji o planowanych wydarzeniach w tym roku.

Znacie nas już z imprez takich jak:
📍Dakar Toyota MTB Lubenia
📍Klasyk Podkarpacki

Natomiast w weekend 22-23.05.2021 zorganizowaliśmy pierwszy turniej tenisowy, w którym oficjalnie pokazaliśmy swoje barwy 🙂

Turniej odbył się na kortach tenisowych Rzeszowskiego Towarzystwa Tenisowego, gdzie bój toczyło 16 zawodników do lat 14 z różnych regionów Polski.

Poniżej kilka słów od Maćka, który zajmował się organizacją tego turnieju:

„Pierwszy inauguracyjny turniej tenisowy za nami. Kategoria młodzik(do lat 14). Na liście znalazło się 16stu zawodników z całej Polski. Rywalizowali oni najpierw w grupach(każdy z każdym), po wyjściu z grup najlepsi tworzyli drabinkę pucharową, w której wyłoniliśmy zwycięzcę. Chociaż w tej kategorii nie jest wynik najważniejszy, a wysiłek, jaki włożyli wszyscy gracze, byłem naprawdę w mocnym pozytywnym szoku, jak można walczyć „gryźć kort” do ostatniej piłki, przy tak niskiej randze turnieju. Brawo, Brawo, Brawo, Pokazaliście najważniejszą cechę, jaką powinni posiadać mistrzowie-waleczność. Ja jako organizator Mega zadowolony.”


Poniżej znajdziecie wyniki tych zmagań, a my zapraszamy na następny turniej dziewczyn i chłopaków U14  w dniach 19-20.06.2021.