Nasze wydarzenia

Wyścig w Kolarstwie Górskim „Dakar Toyota MTB Lubenia”

Dakar Toyota MTB Lubenia to wyścig w kolarstwie górskim po bardzo atrakcyjnych terenach leśnych dookoła Gmin Lubenia, Tyczyn i Błażowa, który tradycyjnie odbywa się w pierwszy weekend września już od 5 lat. Uczestnik ma do wyboru kilka, profesjonalnie przygotowanych tras w zależności od swojego poziomu zaawansowania. Ponadto, podczas imprezy odbywają się zawody dla najmłodszych i szereg przygotowanych dla nich atrakcji. 

Dowiedz się więcej na temat organizowanej przez nas imprezy na:

www.mtblubenia.pl

Do zobaczenia na starcie !

Wyścig w Kolarstwie Szosowym „Klasyk Podkarpacki”

Wyścig „Klasyk Podkarpacki” to wydarzenie w kolarstwie szosowym dla amatorów. Ciekawa trasa wyścigu przebiega przez różne powiaty województwa i jest profesjonalnie zabezpieczona przez odpowiednie służby. Długość trasy to ok. 75 km z przewyższeniem terenu 1.300 m. Cały trud i wysiłek jest rekompensowany licznymi nagrodami dla uczestników, którzy rywalizują w różnych kategoriach wiekowych.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz na:

www.klasykpodkarpacki.pl

Zapraszamy do udziału !

Festiwal rowerowy- Rzeszów bike festival

Rzeszow Bike Festival to rowerowe „święto” stolicy podkarpacia. Szereg różnych atrakcji od ekstremalnych akrobacji rowerowych po historyczne pokazy, na pewno zainteresuje zarówno młodszych jak i starszych widzów. Oprócz pokazów spragnieni rywalizacji rowerowej będą mogli wziąć udział w wyścigu szosowym „Kryterium uliczne” i górskim „MTB XCO”.
Oprócz zmagań sportowych odbędą się też przejazdy rekreacyjne takie jak np. „Rodzinna Parada Rowerowa”.

Dowiedz się więcej na temat organizowanej przez nas imprezy na:

www.rzeszowbikefestival.pl

Do zobaczenia wkrótce !