Informacje

Jeśli chcesz zapisać się do naszej szkółki tenisowej, zadzwoń pod +48 605 180 024 lub napisz do nas na: kontakt@wytworniasportu.pl  a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje.

Treningi przeznaczone są zarówno dla osób zaczynających przygodę z tenisem, jak i dla tych, którzy już wcześniej mieli styczność z tą dyscypliną. Oferujemy szkolenia indywidualne oraz  w podziale na grupy. Prowadzimy również treningi specjalistyczne dla młodych zawodników, którzy biorą udział w turniejach. Program dobieramy do poziomu gry i umiejętności.

Dla najmłodszych

Oferujemy zajęcia w tenisowym przedszkolu, gdzie poprzez zabawę rozwijamy koordynację, ogólną sprawność dziecka oraz zapoznajemy ze sprzętem.

U amatorów:

  • doskonalimy technikę, siłę, precyzję oraz styl gry,
  • pracujemy nad wytrzymałością,
  • wzmacniamy mentalną stronę gracza,
  • oferujemy także sparingi pod okiem trenera i wideo analizę ze szczegółowym opisem.

Zawodnicy

Program treningowy zawodnika układamy po dogłębnej analizie strony technicznej, mentalnej i stylu gry zawodnika. Zawodnik nadzorowany jest przez specjalistów od przygotowania motorycznego, siłowego oraz fizjoterapeutów. Do treningów wprowadzamy również sparingpartnerów z różnych kategorii wiekowych.

TRENERZY

Maciej

Trener tenisa ziemnego z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym jak i trenerskim​

Program nauczania

Program nauczania dobierany jest indywidualnie do poziomu gracza.

Poniżej przedstawiamy skrócony program nauczania początkowego dzieci, który jest dla nas bazą w przypadku formowania grup jak i dobierania poziomu ćwiczeń. 

cennik